فیلم نت نیوز
0

آدرین برودی به فیلم وس اندرسون پیوست

آدرین برودی

آدرین برودی، بازیگر برنده اسکار، به تیم بازیگران فیلم جدید وس اندروس پیوست.

آدرین برودی باز هم قرار است با کارگردان فیلم «گزارش فرانسوی» همکاری کند. او در این فیلم با بیل موری و تیلدا سوینتن همبازی خواهد شد. فیلم جدید وس اندریسون قرار است در اسپانیا فیلمبرداری شود.

وس اندرسون نویسندگی فیلمنامه را نیز بعده داشته است و بیش از این اطلاعات دیگری از داستان فیلم در دسترس نیست. این فیلم پنجمین همکاری برودی 48 ساله با این فیلمساز است. آنها در پروژه‌های «هتل بزرگ بوداپست»، «آقای فکس شگفت انگیز» و  «دارجلینگ محدود» با هم همکاری کرده‌اند.

بیل موری دیگر بازیگری است که با این کارگردان در 9 پروژه همکاره داشته است و این همکاری آنها را به دوستان یکدیگر تبدیل کرده است. بیل در باره این همکاری گفت: «بسیار خوش شانس بودم که با اندرسون در همه فیلم‌هایش کار کرده‌ام، غیر از یک فیلم که آن را هم ندیدم. در ابتدا صرفا همکاری بود و بعد ا به دوستان یکدیگر تبدیل شدیم. او واقعا فیلم و یک تجربه می‌سازد. واقعا به آن تیمی که به هاوایی رفتند تا از طوفان فیلمبرداری کنند حسادت می کنم. آنها پنج ماه و نیم آنجا ماندند تا یک فیلم خوب از طوفان بگیرند. این زندگی بود. البته فیلم‌های اندرسون شبیه هم هستند. ما به لوکیشن می‌رویم و این همه کاری است که باید انجام دهیم، همین می‌شود فیلم و چیز دیگری نیست جز بودن در کنار افرادی که آن فیلم را می‌سازند.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *