فیلم نت نیوز
0

احتمال ساخت فصل سوم «زیرخاکی» برای نوروز ۱۴۰۱

سریال زیرخاکی

پژمان جمشیدی در گفت‌وگو با یک برنامه رادیویی خبر داده که فصل سوم سریال «زیرخاکی» برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ ساخته می‌شود و از بازی در آن استقبال کرده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون در مصاحبه با برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش درباره ساخت «زیرخاکی ۳» گفت: «احتمالا این سریال را برای نوروز آماده کنیم و در این صورت از اواسط مهر ماه درگیر این پروژه می شوم که خیلی هم دوستش دارم.»
.
جمشیدی درباره هجمه و انتقادهای رسانه‌ای به ورودش از فضای فوتبال به عرصه هنر، گفت: «هر موفقیتی با ابعادش تبعاتی دارد. نمی توانی موفقیت را پشت سر بگذاری و از سختی‌ها و تبعاتش عبور نکنی و البته یکی از این سختی ها، همین هجمه ها بود. ولی برای من مهم این بود که احترام این حرفه را حفظ کنم. برای من هنر عرصه محترمی بود و می دانستم باید در شأن هنر عمل کنم.»

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال که چند سالی است در عرصه بازیگری تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد، معتقد است: «بهترین پاسخ به منتقدان این است که بتوانی خودت را در زمین فوتبال یا در قاب تلویزیون اثبات کنی و با حرف زدن به جایی نمی رسی؛ در صورتی که از عهده کارت به خوبی برآیی، منتقدان منصف نظرشان را تغییر می دهند و تبدیل به مدافعان تو می شوند. بر این اساس هیچ وقت از انتقادها گله مند نبودم و معتقدم هرکس با نگاهش به جامعه، زندگی و کار می تواند نظرش را ابراز کند.»

پژمان جمشیدی در پایان در پاسخ به این پرسش که این روزها مشغول بازی در چه پروژه ای است، از فیلم سینمایی «علفزار» به تهیه کنندگی بهرام رادان و کارگردانی کاظم دانشی نام برد که برای جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *