فیلم نت نیوز
0

ادامه تصویربرداری سریال ۲۵۰ قسمتی در گیلان

برف بی‌صدا می‌بارد

تولید سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در گیلان ادامه دارد و تصویربرداری ۶۵ درصد از‌ فصل اول سریال انجام شده است.

این سریال که به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی نیا به رشته تحریر درآمده شامل دو فصل بوده که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سال های ۶۵تا ۶۹ روایت می شود و فصل دوم آن در ۱۵۰ قسمت در زمان حال می گذرد.

کرونا در این یک سال و نیم چندین بار پروژه را مختل کرد اما پس از مدتی تصویربرداری آن از سر گرفته شده است، اکنون گروه برای ضبط ادامه سریال به استان گیلان سفر کرده و در حال ضبط سکانس های مربوط به این استان هستند.

پیش از این فقط حضور سه بازیگر این سریال رسانه‌ای شده بود. برخی دیگر از بازیگران آن عبارتند از: فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی،سیامک ادیب، هاله گرجی، آناهیتا اقبال نژاد، سینا کرمی و…

عوامل سریال «برف بی صدا می بارد» شامل: مدیر تولید:سامان شعشعه، مدیربرنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، مدیر تصویربرداری: مجید محمدقل، مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح صحنه: علی مربی، طراح لباس: چکامه میرخانجانی، طراح گریم: کامران خلج، مدیرتدارکات: سعید رضوی تدوین: خشایارموحدیان- سعید سیاح،جلوه های میدانی: ایمان کرمیان، جلوه بصری: علی سجادی، عکاس: مونا سرتوه
مشاور رسانه ای: سروناز مظاهری و مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *