فیلم نت نیوز
0

«ارتش مردگان» 72 میلیون بار دیده شد

فیلم ارتش مردگان

نتفلیکس اعلام کرد فیلم «ارتش مردگان» به کارگردانی زک اسنایدر موفقیت بزرگی برای این شبکه آنلاین به ارمغان آورده و مخاطبان قابل توجهی داشته است.

بر اساس آمار اعلام شده، «ارتش مردگان» که داستان هیجان‌انگیزی درباره مبارزه یک گروه از انسان‌ها علیه زامبی‌ها دارد، راهش را به سوی محبوب‌ترین فیلم شدن باز کرده و در همان هفته اول 72 میلیون بار از این شبکه پخش شده است.

این عدد البته به این معنی نیست که مشترکان این فیلم 148 دقیقه‌ای را تا انتها دیده باشند چرا که این آمار بر اساس دو دقیقه اول هر فیلم محاسبه می‌شود. این محاسبه به این معنی است که ممکن است کاربران فیلم را تا انتها ندیده باشند، اما اینکه 72 میلیون نفر این فیلم را برای دیدن انتخاب کرده‌اند محرز است.

با وجود این، فیلم «ارتش مردگان» بی‌شک موفقیت بزرگی برای این شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود. سال گذشته نیز نتفلیکس لیست فیلم‌هایی که بیشترین بازدید را داشتند اعلام کرد، در میان آنها فیلم «استخراج» با بازی کریس همسورث بود که با 99 میلیون بار بازدید در طول چهار هفته بالاترین رقم را به خود اختصاص داد و فیلم «جعبه پرنده» با 89 میلیون بازدید در همین مدت زمان در جایگاه دوم قرار گرفت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *