فیلم نت نیوز
1

افت فروش شدید «سریع و خشمگین ۹» در چین

سریع و خشمگین 9

قسمت نهم از مجموعه فیلم های «سریع و خشمگین» در دومین هفته اکران در سینماهای چین با کاهش ۸۵ درصدی فروش در گیشه مواجه شد.

«سریع و خشن ۹» که در هفته نخست اکران در سینماهای چین به فروش چشمگیر ۱۳۵ میلیون دلاری رسید ، در هفته دوم اکران با اُفت شدید مخاطبان همراه شد و با کاهش ۸۵ درصدی بلیت فروشی به فروش تنها ۲۰.۸ میلیون دلاری دست یافت.

این فیلم به کارگردانی جاستین لین و با بازی وین دیزل و جان سینا در مجموع تاکنون ۱۸۵ میلیون دلاری در چین فروخته تا عملکردی کمی بهتر از فیلم فرعی «هابز و شاو» از این مجموعه داشته باشد اما در مقایسه با قسمت های اصلی این مجموعه فروش بسیار ضعیف تری در چین داشته است. «سریع و خشمگین ۷» و «سرنوشت خشمگین» به ترتیب در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ به فروشی بالغ بر ۳۹۰ و ۲۹۲ میلیون دلار در چین دست یافته بودند.

پیش بینی می شود نهمین قسمت از سری فیلم های اکشن و هیجانی «سریع و خشمگین» در نهایت به فروش ۲۱۱ میلیون دلار در چین برسد، گرچه فروش کمی نیست اما در مقایسه با فروش قسمت های قبلی این مجموعه و همچنین فعالیت سینماهای چین با ۱۰۰ درصد ظرفیت، چندان موفقیت آمیز نبوده است.

گفته می شود صحبت های جنجالی جان سینا در یکی از مصاحبه هایش که در آن تایوان را یک کشور معرفی می کند و همچنین نقدهای منفی «سریع و خشمگین ۹» از جمله مهم ترین دلایل کاهش فروش این فیلم در چین بوده است، هر چند جان سینا با انتشار ویدئویی در فضای مجازی از مردم چین عذرخواهی کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سارا گفت:

    سلام دوستان
    بنظرم موفقیتش مثل قبلی ها نبود