فیلم نت نیوز
0

انتقاد تند دو بازیگر از وزیر بهداشت و روند واکسیناسیون کرونا

رضا کیانیان

رضا کیانیان با انتشار ویدیویی که ازدحام ایرانی‌ها در مرز ارمنستان برای ورود به این کشور و تزریق واکسن را نشان می‌دهد، از سعید نمکی وزیر بهداشت به شدت انتقاد کرد.

کیانیان در صفحه اینستاگرامش نوشته است:

«آقای نمکی این جا مرز ایران و ارمنستان است! اوضاع درمان در مملکت ما با وزارت شما چقدر با نمک شده است. البته شما که مشکلی ندارید! دوستان شما هم هر روز از واکسن جدیدی رونمایی می کنند که معلوم نیست چقدر از بودجه مملکت را هزینه کرده اند! راستی سنگ پای قزوین را می‌شناسید؟ بالا دستی های شما چه طور؟ این که مردم ایران برای واکسیناسون داوطلبانه به ارمنستان و امارات می روند، برای شما و هم قطارانتان که بد نیست. از هر مسافر یک میلیون تومان خروجی! می گیرید. واکسنش هم مجانی در میاد. و از همه مهمتر این خارش سندرم «ما از همه دنیا جلو تریم»تان هم تسکین می‌یابد. چون در این زمینه واقعا از همه جلوترید. هم واکسن نمی‌زنید. هم از هر کس می خواهد واکسن بزند یک میلیون تومان می گیرید و مهم تر از همه به همه دنیا ثابت می کنید می شود واکس نزد و زنده ماند. این جاست که سنگ پای قزوین از رو میرود و پودر می شود. راستی تازه چه خبر؟ واکسن جدیدی را نمی خواهید رونمایی کنید؟ درب قابلمه تازه‌ای برای تشخیص ویروس نساخته اید؟ راستی نمکدانتان را پُر کنید. چون زخم های زیادی دهان باز کرده‌اند.»

همایون غنی‌زاده بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر هم در اینستاگرام خود با انتشار بخش‌های از گزارش امروز روزنامه شرق در انتقاد از وزیر بهداشت، خواستار محاکمه سعید نمکی شده است.

او نوشته: «اگر فقط بخش کوچکی از این گزارش درست باشد که بعید است درست نباشد، نه تنها رئیس جمهور باید وزیر را برکنار کند بلکه نمکی باید محاکمه شود. جایی از گزارش، گزارشگر به درستی می پرسد مدعی العموم کجاست؟! و جایی دیگر می پرسد واکسن برکت کجاست؟!»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *