فیلم نت نیوز
0

ان هتوی با صدای مریل استریپ از صندلی افتاده بود

ان هتوی

ان هتوی در اولین برخوردش با مریل استریپ در نقش میراندا پریسلی در فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» از صندلی افتاده است چرا که انتظار شنیدن آن صدا را از سوی مریل نداشته است.

در این فیلم محصول 2006 ان نقش دانشجویی را بازی می‌کند که به عنوان کمک دستیاردر یک مجله مد به سردبیری میراندا شروع به کار می‌کند.

او می‌دانست که قرار است از مریل استریپ در این نقش صدای بلندی بشنود اما با این حال زمانی که آن را شنید از صندلی افتاد. او در این باره گفت: «فیلمنامه را چند بار خوانده بودم و می‌دانستم که او مغرورانه دستوراتش را دیکته می‌کند اما به محض اینکه اولین جمله را گفت از صندلی افتادم. دقیقا مانند صحنه‌ای بود که از کارگردانی کلینت ایستود دیده بودم. همه به اواحترام می‌گذراند و هیچ وقت صدایش را بالا نمی‌برد اما اگر صدایش را بلند کند همه را به مدت دو هفته دچار وحشت می‌کند. او می‌گفت اینکه چطور نقش پادشاه را بازی می‌کنی ربطی به خود تو ندارد، تو خودت هستی، اینکه سایر افراد چطور با تو برخورد می‌کنند تو را پادشاه می‌کند و این به رفتار آنها مرتبط است. من توانستم حرف بزنم و کمی خشن‌تر به نظر برسم.»

در پشت‌ صحنه فیلم، مریل با ان هتوی صمیمی نمی‌شد و ان می‌دانست که این برای ارائه بازی بهتر است و دراین باره گفت: «کمی می‌ترسیدم ولی می‌دانستم که به من اهمیت می‌دهد. می‌دانستم که برای ایجاد ترس این کار را می‌کند و او را تحسین می‌کنم و در ضمن می‌دانم که حواسش به من بود.»

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *