فیلم نت نیوز
0

اکران «دشت خاموش» به فرشته طائرپور تقدیم شد

فیلم دشت خاموش

راسم آیین دیدار فیلم سینمایی «دشت خاموش» شامگاه جمعه ۲۶ شهریورماه با حضور عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان در موزه سینما برگزار شد.

پیش از نمایش فیلم، احمد بهرامی کارگردان «دشت خاموش» و دارنده تندیس شیر بهترین فیلم بخش افق‌ها از فستیوال ونیز سال ۲۰۲۰، ضمن خوشامدگویی به حاضران در سخنانی کوتاه گفت: «ممنونم که در شرایط سخت کرونا برای تماشای فیلم آمدید. در این سالن خیلی از بزرگانی تشریف آوردند که از آن‌ها بسیار آموختم و سال‌هاست کارهای‌شان را دنبال می‌کنم.»

سعید بشیری تهیه‌کننده «دشت خاموش» نیز با خوشامدگویی به حضار بیان کرد: «خیلی وقت است که منتظر اکران «دشت خاموش» در کشور خودمان بودیم. به دلیل شرایط ویروس کرونا این امکان پیش از این فراهم نشده بود و امشب خوشحالم که بالاخره «دشت خاموش» اکران خود را آغاز کرده است.»

این تهیه‌کننده با اشاره به صبوری عوامل و بازیگران «دشت خاموش» اظهار کرد: «ساخت فیلمی مستقل و با هزینه‌های محدود، قاعدتا سختی‌هایی خود را دارد اما همه دوستان صبوری کردند تا فیلم به بهترین شکل ساخته شود. قدردانی ویژه‌ای هم باید از سارا یاوری تدوینگر فیلم کنم که در تمام مراحل تولید فیلم از اولین روز تا مراحل پخش، جدی و دلسوزانه در کنار من و احمد بهرامی بود، ضمنا باید تشکر ویژه‌تری از سارا یاوری داشته باشم که در همه سال‌های مشترک زندگی با من همراه بود و مهر بی‌دریغی را نثار من کرد.»

در ادامه و پیش از اکران فیلم کلیپی به یاد فرشته طائرپور پخش شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *