فیلم نت نیوز
0

اکران «قهرمان» در ایران بستگی به شرایط نمایش جهانی آن دارد

فیلم قهرمان

سعید خانی پخش کننده «قهرمان»درباره اکران فیلم تازه اصغر فرهادی در ایران گفته است: «وضعیت اکران این فیلم بستگی به شرایط اکران جهانی آن دارد. منتظریم آقای فرهادی به ایران بیاید و مذاکرات را انجام دهیم اما امیدواریم بتوانیم در فصل پاییز فیلم را اکران کنیم.»

او در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره حواشی به‌ وجود آمده برای فیلم «قهرمان» در فضای مجازی پس از توفیق در جشنواره کن هم گفت: «از نظر هنری که موضعی ندارم اما این جنس حواشی از نظر مارکت و پخش، همیشه به نفع فیلم بوده، مخاطب سینما همواره به‌دنبال فیلم خوب است و مطمئنم فیلم تازه اصغر فرهادی به دلیل ساختار، داستان و احترامی که این فیلمساز همواره به مخاطب خود گذاشته است، فروش بسیار خوبی خواهد داشت و مورد استقبال قرار می‌گیرد.»

سعید خانی همچنین درباره اکران فیلم «دینامیت» گفت که اکران با وجود محدودیت‌های کرونایی و بسته بودن سینماهای شهرهای قرمز، موفق بوده است. او اعلام کرد که اکران فیلم از مرز 7 میلیارد تومن عبور کرده است.
سعید خانی در این میان از کم کاری صدا و سیما نیز گله‌مند بود و افزود تنها راه تبلیغات در شرایط موجود فضای مجازی بود که به فروش فیلم کمک کرد.

مدیر شرکت پخش خانه فیلم در ادامه گفت وعده حمایت 2.5 میلیاردی دولت برای فیلم‌هایی که فروش بیشتر از 5 میلیارد داشته باشند نیز محقق شد و اگر این حمایت ادامه داشته باشد تا پایان ماه محرم و صفر می‌توان یک یا دو فیلم دیگر (به جز فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی) اکران کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *