فیلم نت نیوز
0

اکران نسخه جدید «مکس دیوانه» یک سال عقب افتاد

فیلم مکس دیوانه

کمپانی برادران وارنر پیش درآمد فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» را با یک سال تاخیر در ۲۰۲۴ اکران می‌کند.

جرج میلر، کارگردان این فیلم که «فیوریوسا» نام دارد، آنیا تیلور جوی را جایگزین شارلیز ترون کرده و او همبازی کریس همسورث و یحیی عبدالمتین می‌شود.

این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ در استرالیا ساخته شود و احتمال می‌رود تولید آن بسیار بزرگ‌تر و پرهزینه تر از قسمت اول باشد و هم چنین اولین پروژه پرهزینه‌ای است که در این کشور ساخته می‌شود.

جرج میلر در مصاحبه‌ای با مجله ایمپایر عنوان کرد که بازی آنیا تیلور جوی در «آخرین شب در سوهو» به کارگردانی ادگار رایت، باعث شد او به فکر جایگزینی این بازیگر با شارلیز ترون بیافتد.

او در این باره به ادگار رایت گفت: «تا پیش از فیلم «آخرین شب در سوهو» او را ندیده بودم و فکر کردم که او جذاب است و به دنبال کسی می‌گردم که در «فیوریوسا» بازی کند و تو گفتی که کار کردن با او فوق‌العاده است.»

ادگار رایت هم در این مصاحبه گفت: «درباره این پیشنهاد با آنیا تماس گرفتم و او اعلام آمادگی کرد که برای این نقش تست بدهد. به نظر او متن فیلمنامه بی‌نظیر بود و آنیا تنها یک بار تست داد که بدون نقش مقابل بسیار هم خوب اجرا شد. بعد از آن متن دیگری به او دادم و با موبایل ضبط کردم و به استودیو بردم و گفتم فکر می‌کنم برای این نقش مناسب باشد. خوشحالم که با او درباره این نقش صحبت کردم.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *