فیلم نت نیوز
0

اکران «ونوم ۲» جلو افتاد!

فیلم ونوم 2

به دنبال استقبال فراتر از انتظار از فیلم «شانگ چی و افسانه ده حلقه» در گیشه، اکران قسمت دوم از فیلم ابرقهرمانی «ونوم» با بازی تام هاردی دو هفته جلو افتاد.

به گزارش ورایتی، شرکت سونی در اقدامی غافلگیرانه تاریخ اکران قسمت دوم از فیلم ابرقهرمانی ونوم را برای بار پنجم تغییر داد.

فیلم «ونوم: بگذار کشتار شود» تا رسیدن به پرده سینما مسیر پرفرازونشیبی را پشت سر گذاشته و حالا خبر اکران زودهنگام آن پس از آن اعلام شد که کمپانی دیزنی از استقبال فراتر از انتظار از اکران افتتاحیه «شانگ چی و افسانه ده حلقه» خبر داد.

این فیلم جدید از دنیای سینمایی مارول در چهار روز اول اکران در آمریکا ۹۰ میلیون دلار فروش کرد و رکورد میزان فروش در تعطیلات روز کارگر در این کشور را شکست.

استقبال چشمگیر از این فیلم در گیشه، استودیوهای فیلمسازی و سینماداران را که از تاثیر شیوع کرونای نوع دلتا بر بلیت فروشی‌ها هراسان بودند، دلگرم کرد. فروش قابل توجه فیلم شانگ چی با بازی سیمو لیو بازیگر کانادایی چینی تبار و آکوافینا که نقدهای خوبی گرفته است، نشان داد یک فیلم خوب با وجود کرونای نوع دلتا هم می‌تواند مخاطب را به سینماها بکشاند.

شرکت سونی در هفته‌های اخیر پس از آن که استودیو پارامونت اکران فیلم موردانتظار تاپ گان: ماوریک را از ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان ۱۴۰۰) به سال ۲۰۲۲ موکول کرد، تغییراتی جزئی در جدول اکران خود ایجاد کرده بود؛ این استودیو قبل از اصلاح تاریخ اکران ونوم ۲ نمایش آن را از ۲۴ سپتامبر به ۱۵ اکتبر (۲ مهر به ۲۳ مهر) موکول کرد و اکران شکارچیان روح: افترلایف را از ۱۱ نوامبر به ۱۹ نوامبر (۲۰ آبان به ۲۸ آبان).

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *