فیلم نت نیوز
۰

بازیگر سریال‌های «امام علی» و «آشپزباشی» درگذشت

ابوالفضل شاه‌کرم

ابوالفضل شاه‌کرم، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بامداد امروز دوشنبه ۳۱ خرداد بعد از یک دوره بیماری درگذشت.

سمانه شاه کرم، دختر این بازیگر درباره فوت پدرش به ایسنا گفته که این بازیگر حدود ۲۰روز پیش به دلیل مشکلات کلیه در بیمارستان بستری شد و در ادامه به دلیل تورم شدید در ناحیه شکم به آی سی یو منتقل شد. به گفته او، شاه‌کرمن سپس به علت پارگی اثنی عشر تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دختر این بازیگر توضیح داده: «پدرم چند روزی در آی سی یو بستری بود و بعد به بخش عمومی منتقل شد و همه چیز خوب پیش می‌رفت بود تا اینکه دوباره تورم شکم آغاز و مشخص شد ریه‌اش آب آورده است و از روز سه شنبه هفته پیش بتدریج هوشیاری اش هم کم شد.»

به گفته او، این بازیگر بامداد روز چهارشنبه دوباره تحت عمل جراحی قرار گرفت که به مراتب سخت‌تر از عمل قبلی بود. چراکه در این مدت تنها ده درصد ریه او کار می کرد و تنفسش با دستگاه انجام می‌شد. این بازیگر امروز ساعت ۶ صبح از دنیا رفت.

ابوالفضل شاه‌کرم متولد سال ۱۳۳۴بود و در بیش از ۵۰ اثر نمایشی و چندین فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بازی کرد. بازی در نمایش‌هایی همچون «کوچ»،«غربت»، «چشم در برابر چشم»، «میلاد»، «شبی در حلبی‌آباد» و فیلم‌های سینمایی «مارمولک»، «خرس»، «مهمان داریم» و نیز مجموعه‌های تلویزیونی «امام علی»، «خاک سرخ»، «آشپزباشی» و … بخشی از کارنامه هنری این بازیگر است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر