فیلم نت نیوز
0

برنامه‌ریزی برای اکران «رمانتیسم عماد و طوبا» بعد از محرم

رمانتیسم عماد و طوبی

کاوه صباغ‌زاده کارگردان «رمانتیسم عماد و طوبا» می‌گوید سازندگان می‌خواهند این فیلم را بعد از ماه محرم اکران کنند ولی وضعیت کرونا قابل پیش‌بینی نیست.

او در این باره به مهر گفته است: «با توجه به اینکه خیلی از فیلم‌ها بیشتر از یک سال است که در نوبت هستند به نظرم باید حداقل چهار پنج برابر بودجه صرف شده خود بفروشند تا فقط هزینه ساخت آن‌ها حاصل شود. ضمن اینکه فکر می‌کنم اکثر فیلم‌هایی که در نوبت هستند در زمان اکران به لحاظ تجاری شکست می‌خورند چون طولانی مدت در نوبت اکران بوده‌اند.»

او تاکید می‌کند وزارت ارشاد باید زمان مشخصی برای همه فیلم‌ها در نظر بگیرد تا نوبت به همه فیلم‌ها برسد.

او درباره اکران فیلمش هم توضیح داده: «برنامه ما این بود که «رمانتیسم عماد و طوبا» را بعد از ماه محرم را اکران کنیم حتی قبل‌تر در نظر داشتیم فیلم را در عید نوروز به نمایش بگذاریم اما مدام برنامه ما به عقب افتاد. همین حالا هم که علاقه مند به نمایش «رمانتیسم عماد و طوبا» بعد از ماه محرم هستیم امکان دارد این موضوع به واسطه پیک پنجم و ششم باز به تعویق بیفتد چون واقعاً شرایط قابل پیش‌بینی نیست.»

صباغ‌زاده در عین حال ابراز امیدواری می‌کند که فیلم امسال روی پرده برود و با قاطعیت می‌گوید «رمانتیسم عماد و طوبا» به شکل مجازی اکران نمی‌شود.

این کارگردان همچنین درباره پروژه بعدی خود می‌گوید: «هفته گذشته درخواست پروانه ساخت برای «زیبای خفته» دادم و منتظرم ببینم چه اتفاقی رخ می‌دهد چون ما کمی دیر جنبیدیم و دولت امروز تغییر کرد. به نظرم تا دوستان جدید بیایند و مشغول به کار شوند کمی طول می‌کشد.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *