فیلم نت نیوز
0

مریل استریپ: «شیطان پرادا می‌پوشد» تجربه هولناکی بود

مریل استریپ

مریل استریپ می‌گوید تجربه بازی در نقش میراندا پریسلی در فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» ساخته شده در سال 2006 برایش ناگوار بود چون تمام مدت در قالب نقش باقی می‌ماند.
بازیگر برنده اسکاردر مصاحبه‌ای گفت که بازی در نقش یک سردبیر بدجنس یکی از سخت‌ترین نقش‌های او بوده و ساعات سختی را می‌گذرانده در حالی که به سایر عوامل خوش می‌گذشت.
این مصاحبه به مناسبت پانزدهمین سالگرد اکران این فیلم با حضور عوامل به صورت مجازی برگزار شد و او در ادامه گفت: «خیلی هولناک بود. من در اتاق خودم بودم و صدای عوامل را می‌شنیدم که می‌خندند. بسیار افسرده کننده بود. به خودم می‌گفتم این تاوانی‌ست است که برای رئیس بودن می‌دهی و تصمیم گرفتم آخرین باری باشد که مثلا به شیوه متد اکتینگ بازی کنم.»
بازی مریل استریپ در این نقش باعث ترساندن هم‌بازی او، ان هتوی، شده بود و هتوی در این باره گفت: «از هر کاری که استریپ برای ایجاد ترس می‌کرد استقبال می‌کردم و می‌دانستم که هوای من را هم دارد. در یکی از صحنه‌ها مریل به من می‌گفت: «تو هم مانند بقیه دخترهای احمق هستی»، یادم هست که وقتی که دوربین روی صورت من آمد فشار زیادی را احساس می‌کردم و آن روز از لحاظ احساسی خوب نبودم. یادم می‌آید که حواسش به من بود و نوع بازیش را اندکی تغییر داد، بازی بیشتری از من گرفت و توانستم از موانعم عبور کنم.»
امیلی بلانت دیگر بازیگر این فیلم نیز گفت که مجذوب مریل استریپ شده بود گرچه او همیشه در کنار سایر عوامل نبود: «مریل بسیار اجتماعی و شوخ بود همیشه در دسترس بود می‌توانستید با او حرف بزنید و او گوش می‌داد ولی نمی‌دانم بهترین تفریح برای او قرار گرفتن در آن نقش بود یا نه.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *