فیلم نت نیوز
0

اضافه شدن جایزه تماشاگران به جشنواره برلین

جشنواره فیلم برلین

جشنواره فیلم برلین برای اولین بار بعد از هفتاد سال قرار است جایزه فیلم برگزیده تماشاگران را به لیست جوایز خود اضافه کند.

هالیوودریپورتر گزارش داده که بخش دوم و رویداد تابستانی هفتادویکمین جشنواره فیلم برلین برای نخستین بار در تاریخ برلیناله با اهدای یک جایزه ویژه از فیلم برگزیده تماشاگران تقدیر می‌کند.

بخش اول جشنواره فیلم برلین ۲۰۲۱ ماه مارس امسال (اسفند ماه ۱۳۹۹) در قالب برنامه‌های آنلاین ویژه فعالان صنعت سینما برگزار شد و قرار است بخش دوم و رویداد تابستانی این جشنواره با نمایش فیلم‌های بخش مسابقه ۹ تا ۲۰ ژوئن (۱۹ تا ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۰) برگزار شود.

سازمان‌دهندگان برلیناله تصمیم گرفته‌اند برای بار اول این امکان را برای تماشاگران جشنواره فراهم کنند تا با آرای خود به یکی از ۱۵ فیلم بخش مسابقه یک جایزه ویژه بدهند.

داوران بخش مسابقه رسمی جشنواره فیلم برلین جایزه خرس طلایی بهترین فیلم را به فیلم جنجال بدفرجام ساخته رادو ژوده کارگردان رومانیایی اهدا کردند. با نمایش فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه در ۱۶ سالن و تماشاخانه روباز در شهر برلین، جایزه فیلم برگزیده تماشاگران به یکی از ۱۵ فیلم باقی مانده می‌رسد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *