فیلم نت نیوز
0

جدال حقوقی تهیه‌کننده «ماموریت غیرممکن ۷» با بیمه درباره کرونا

تام کروز

استودیو پارامونت از یک شرکت بیمه به دلیل خودداری از پرداخت غرامت مربوط به چند نوبت توقف تولید «ماموریت غیرممکن ۷» به دلیل همه‌گیری کرونا شکایت کرد.

به گزارش ورایتی، ظاهرا شرکت بیمه چاب (Chubb) اعلام کرده برای جبران خسارات ناشی از ویروس کرونا، تنها یک میلیون دلار به این استودیو غرامت پرداخت خواهد کرد؛ در حالی‌که فیلمبرداری ماموریت غیرممکن ۷ در فاصله فوریه سال ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ هفت بار به تعویق افتاد که حداقل شش نوبت به دلیل شیوع کرونا بود.

پارامونت می‌گوید عوامل این فیلم را تا سقف ۱۰۰ میلیون دلار بیمه کرده بود تا اگر یکی از چهره‌های اصلی فیلم مثل تام کروز بازیگر نقش اصلی، یا کریستوفر مک کواری کارگردان، به دلیل بیماری، مرگ یا آدم ربایی در دسترس نبودند خسارت ناشی جبران شود.

مقامات پارامونت معتقدند تعطیلی‌های مربوط به کرونا باید مشمول این بند از قرارداد بیمه باشد چون دلیل این تعطیلی‌ها جلوگیری از بیمار شدن عوامل فیلم بوده است. اما شرکت چاب اصرار دارد تعطیلی‌های کرونایی مشمول بند مسئولیت مدنی این قرارداد قرار می‌گیرد که سقف یک میلیون دلار غرامت دارد.

پارامونت در این شکایت‌نامه اشاره نکرده چه مبلغی از شرکت بیمه خود طلب دارد و فقط متذکر شده ۵ میلیون دلار تنها بخش کوچک از خسارتی‌ است که به این استودیو وارد شده است.

قسمت هفتم از مجموعه ماموریت غیرممکن ۲۷ مه ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *