فیلم نت نیوز
0

درخواست ستاره‌های هالیوود برای تسریع واکسیناسیون جهانی کرونا

واکسیناسیون هنرمندان

تعدادی از چهره‌های شناخته شده هالیوود همزمان با برگزرای مجمع عمومی سازمان ملل با امضای نامه‌ای از رهبران جهان خواستند روند واکسیناسیون کرونا در همه کشورها را سریع‌تر کنند.

۷۰ چهره شناخته‌شده صنعت فیلم و تلویزیون آمریکا که در میان آنها نام‌هایی مانند پیتر دینکلج، آن هاتاوی، ایوا لونگوریا، ادینا منزل، کانی بریتون و مورنا باکارین دیده می‌شود، در این نامه خواستار تلاش برای تسریع در واکسیناسیون جهانی و پایان دادن به شیوع کرونا شدند.

در این نامه از رهبران جهان خواسته شده خود را متعهد به رسیدن به هدف قرار داده شده توسط سازمان جهانی بهداشت مبنی بر واکسینه کردن ۷۰ درصد از جمعیت جهان تا سال ۲۰۲۲ بدانند.

در نامه همچنین از آن‌ها خواسته شده زیرساخت‌ها و منابع لازم را در اختیار کشورهایی که منابع محدود دارند قرار دهند که شامل حمایت از کارکنان سلامت خط مقدم و سرمایه‌گذاری در آموزش عمومی می‌شود.

این نامه با سازمان‌دهی CARE به نگارش درآمده که یک سازمان غیرانتفاعی تاسیس شده در سال ۱۹۴۵ است که به فعالیت‌های بزرگ بشردوستانه در سراسر جهان می‌پردازد و مرکز آن در سوییس واقع شده است.

در این نامه آورده شده که اگر این تلاش جمعی انجام شود، می‌توان جان میلیون‌ها آدم را نجات داد و از وقوع تریلیون‌ها دلار ضرر اقتصادی پیش‌گیری کرد. افزوده شده: هیچیک از ما امن نیستیم تا وقتی که همه امن باشیم.

جوردانا بروستر، جوئل مک‌هیل، لارا لینی، دبرا مسینگ، سارا سیلورمن و مایکل شین از دیگر چهره‌هایی هستند که این نامه را امضا کرده‌اند.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *