فیلم نت نیوز
0

دو سریال انیمیشن «بازی تاج و تخت» می‌آیند

 

اچ‌بی‌او مکس پیش از این تایید کرده بود یک سریال انیمیشن با الهام از دنیای کتاب‌های «نغمه آتش و یخ» و سریال «بازی تاج و تخت» ساخته می‌شود و حالا قرار است دو سریال انیمیشن دیگر هم در مرحله فیلمنامه است.

هالیوود ریپورتر گزارش داده که یکی از این سریال‌ها در سرزمینی می‌گذرد که هیچوقت در سریال اصلی «بازی تاج و تخت» نمایش داده نشد؛ امپراتوری طلایی یی تی که در جنوب شرقی اسوس واقع است و جرج آر. آر. مارتین آن را با الهام از امپراتوری چین خلق کرده است.

تنها ارجاع به یی تی در سریال در دست تولید اچ‌بی‌او یعنی «خاندان اژدها» دیده خواهد شد؛ از طریق شخصیت لرد کورلیس والریون ملقب به مار دریا که سفرش به یی تی شهرت دارد.

اما از سوی دیگر پیش تولید یکی دیگر از سریال‌های مستقل (اسپین‌آف) دنیای «بازی تاج و تخت» متوقف شده است. این پروژه که با نام «فلی باتم» شهرت داشت قرار بود داستانش در پست‌ترین محله کینگز لندینگ (پایتخت وستروس) بگذرد. اما هیچوقت به شکل رسمی تولیدش اعلام نشد.

تنها پروژه قطعی مرتبط با «بازی تاج و تخت» سریال «خاندان اژدها» است که داستان جنگ داخلی خاندان تارگرین را چند صد سال قبل از داستان اصلی روایت می‌کند و قرار است سال ۲۰۲۲ پخش شود.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *