فیلم نت نیوز
0

دیزنی انیمیشن «دالیا» را در آمریکای جنوبی اکران می‌کند

انیمیشن دالیا

کمپانی دیزنی حق پخش انیمیشن «دالیا و کتاب قرمز» در آمریکای لاتین را به دست آورده و برای پخش این انیمیشن در اواخر 2022 یا اوایل 2023 برنامه ریزی کرده است.
«دالیا و کتاب قرمز» را دیوید بیسبانو، کارگردان آرژانتینی ساخته است و داستان درباره دالیا است، دختر یک نویسنده که به تازگی درگذشته است و او می‌خواهد کتاب ناتمام پدرش را تمام کند. برای این کار او جزئی از کتاب می‌‍شود و با شخصیت‌های داستان روبه‌رو می‌شود تا درگیر اصل داستان شود و نقش اصلی آن را بازی کند.
کمپانی فیلم شارک پخش این انیمیشن را بعهده دارد و درحال مذاکره برای گرفتن پخش در سایر کشورها در بازار جشنواره کن است. کمپانی‌های دیگری پخش آن در روسیه، بالتیک، تایوان، سنگاپور و پرتقال را بعهده گرفته‌اند.
تصاویر این انیمیشن اولین بار در برلین سال 2019 نمایش داده شد و طرف‌های کمپانی دیزنی و کمپانی فیلم شارک برای پخش آن با هم مذاکره کرده‌اند.
به عقیده این کمپانی دیوید بیسبانو کارگردانی خلاق است و توانایی تعریف کردن داستان را دارد. کیفیت تولید و موسیقی فیلم او ارزش سرمایه‌گذاری دارد، علاوه بر این پیش از انتشار بین‌المللی در خانه اکران خواهد شد. به همین دلیل این کمپانی به دنبال فیلم بعدی او «اسطوره» هم هست؛ داستانی فانتزی و حماسی که به زودی رونمایی می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *