فیلم نت نیوز
0

رئیس صداوسیما: «گاندو ۲» فاخر بود، باید پایش می‌ایستادیم

سریال گاندو

رئیس سازمان صداوسیما در مراسم تجلیل از عوامل سریال «گاندو ۲» بر ضرورت ساخت سریال‌هایی با موضوع امنیتی و سیاسی تاکید کرد و گفت: قطعاً این مسیر را ادامه خواهیم داد.

عبدالعلی علی عسگری با بیان اینکه همه بازیگران این سریال در این مجموعه نمایشی خوش درخشیدند، گفت: جوانانی که در نقش جوانان انقلابی نقش‌آفرینی کردند، فضای جدیدی را برای قشر جوان به نمایش درآوردند.

او با بیان دشواری‌های سریال‌سازی درباره موضوعات تاریخ معاصر، گریزی به برخی دشواری‌ها در ساخت و پخش سریال گاندو ۲ زد و تصریح کرد: با توجه به اینکه «گاندو ۲» کار فاخری بود، باید پایش می‌ایستادیم.

علی عسگری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: گرچه اکنون از منظر جنگ سخت، در صلح مقتدرانه به سر می‌بریم، اما در جنگ نرم در اوج عملیات هستیم و در جنگ فرهنگی و رسانه‌ای این جنگ داغ و فعال است.

رئیس صداوسیما تاکید کرد: ویژگی بارز این سریال رعایت مثلث طلایی جهت، محتوا و جاذبه بود؛ به طوری که هم هدف‌گذاری درستی داشت، هم محتوای آن غنی بود و هم جاذبه نمایشی داشت. سعی کردم به عنوان مدیر ارشد سازمان کمترین فشارها به مدیران زیرمجموعه عوامل سریال منتقل شود.

او بر ضرورت ساخت سریال‌های با موضوع امنیتی و سیاسی تاکید و تصریح کرد: قطعاً این مسیر موفق را ادامه خواهیم داد تا سریال‌های معتبر و موفق‌تری در این زمینه ساخته شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *