فیلم نت نیوز
0

رکورد ۷۰ میلیون دلاری «سریع و خشمگین ۹» در گیشه پسا کرونا

وین دیزل

«سریع و خشمگین 9» در نخستین آخر هفته اکران در آمریکا با رسیدن به فروش 70 میلیون دلار توانست رکورد باکس آفیس دوران بعد از شیوع ویروس کرونا را بشکند.
به گزارش هالیوود ریپورتر، نهمین قسمت این مجموعه فیلم اکشن با بازی وین دیزل در نقش دومینیک تورتو در فروش جهانی هم رکورد فروش بعد از کرونا را شکست و توانست در فروش جهانی مرز 400 میلیون دلار را در آخر هفته‌ای که گذشت، رد کند.
این فیلم توانست در رده بالاتری نسبت به دومین قسمت «یک مکان ساکت» قرار بگیرد، فیلمی با بازی امیلی بلانت و جان کراسینکی. «یک مکان ساکت2» تا پیش از این با رسیدن به فروشی معادل 57 میلیون دلار، رکورد فروش دوران کرونا را در انحصار خود داشت.
حالا «سریع و خشمگین 9» با بازی شالیز ترون، مایکل رودریگز و چند چهره دیگر بیشترین فروش افتتاحیه داخلی را بعد از «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» که در دسامبر 2019 اکران شد، به دست آورده است.
وین دیزل اخیرا در مصاحبه‌ای گفته بود که این مجموعه فیلم با ساخت قسمت 10 و 11 در سال 2024 به پایان می‌رسد. او در اینباره گفت: «هر داستانی پایان خودش را می‌طلبد. می‌دانم که مردم فکر می‌کنند که این فیلم نباید پایان داشته باشد اما فکر می‌کنم همه فیلم‌‎های خوب باید تمام شوند. دلایلی برای پایان وجود دارد و این مجموعه لایق آن است.»
جاستین لین، کارگردان دو قسمت آخر این مجموعه در این باره گفت: «ما دور هم جمع شده بودیم و وین دیزل گفت باید برای پایان این داستان فکری کرد. نهمین قسمت به نوعی آغاز پایان بندی است. به همه چیز فکر کردیم و دو قسمت بعدی جمع بندی داستان و شخصیت‌ها خواهد بود.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *