فیلم نت نیوز
0

«سریع و خشمگین» باز هم در صدر جدول باکس آفیس

باکس آفیس

آخرین قسمت مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» با فروش کلی ۵۰۰ میلیون دلاری برای دومین هفته متوالی در صدر باکس آفیس قرار گرفت.

جدیدترین به روزرسانی‌ باکس آفیس آمریکا نشان می‌دهد که قسمت نهم مجموعه‌ فیلم‌های «سریع و خشمگین» با کسب تقریبا ۳۲ میلیون دلار در بازه چهار روزه تعطیلات آخر هفته برای دومین هفته متوالی در صدر فروش قرار گرفت.

این فیلم اکشن به این ترتیب از رکورد ۱۰۰ میلیون دلار فروش داخلی ثبت شده در دوران پاندمی عبور می‌کند و تا پایان دوشنبه می‌تواند از مرز ۵۰۰ میلیون دلار فروش در سطح جهان بگذرد. همین حالا هم فروش جهانی فیلم باعث شده تبدیل به پرفروش‌ترین پروژه هالیوودی دوران پاندمی شود.

«نوزاد رییس: کسب‌وکار خانوادگی» محصول دریم‌وورکس و فیلم ژانر وحشت «پاکسازی ابدی» که پنجمین قسمت مجموعه فیلم‌های ساخت بلوم‌هاوس است هم در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

قسمت دوم «نوزاد رییس» تا پایان تعطیلات چهار روزه فروش خود را به ۲۳ میلیون دلار می‌رساند. با وجود اینکه این رقم پایین‌تر از ۵۰ میلیون دلار فروش اولیه نخستین فیلم محصول سال ۲۰۱۷ است.

فیلم «پاکسازی ابدی» هم با فروشی حدود ۱۶ میلیون دلار در پایان تعطیلات چهار روزه در رتبه سوم قرار می‌گیرد. البته تا پایان دوشنبه ممکن است ارقام فروش فیلم‌ها کمی تغییر کند.

تخمین زده می‌شود فیلم «یک مکان ساکت ۲» بتواند تا پایان دوشنبه فروش کل جهانی خود را به ۲۶۸.۳ میلیون دلار برساند. این فیلم از نظر فروش داخلی با حدود ۱۴۵ میلیون دلار هنوز جلوتر از «اف۹» است.

در باکس آفیس فیلم‌های خاص‌تر، شرکت ای‌۲۴ فیلم «زولا» که در فستیوال ساندنس خوش درخشید را در ۱۴۶۸ پرده سینما اکران می‌کند. تخمین زده می‌شود این فیلم که از چهارشنبه کار خود را آغاز کرد بتواند حداقل ۲.۴ میلیون دلار کسب کند که رقم خیلی خوبی برای فیلم‌های مستقل در دوران کووید-۱۹ است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *