فیلم نت نیوز
0

سوسن پرور: شوخی با ظاهرم به نفعم تمام می‌شود

سوسن پرور

سوسن پرور در مصاحبه‌ای تلویزونی در برنامه «سلام تهران» از شبکه پنج سیما پخش شد، درباره حرفه بازیگری‌اش توضیح داد.

او درباره شوخی‌های فضای مجای درباره ظاهرش نظر مثبتی داشت و عنوان کرد که شوخی‌ها باعث اذیت او نمی‌شود. او حتی عنوان کرد که برخی نظرات منفی باعث اضافه شدن طرفدارانش می‌شود.

پرور درباره زیبایی ظاهری گفت که به تنهایی ملاک نیست و بازیگر باید از فن بازیگری برخوردار باشد و خطاب به علاقمندانش گفت: « پیشنهادم برای علاقه‌مندان به بازیگری این است که رسانه‌های اینترنتی را خیلی جدی بگیرند و ایده خودشان را پیاده کنند و جذب فالوئر کنند؛ در این صورت برنامه ها خودشان به دنبالشان می‌روند، زیرا مقداری متد فرق کرده است. شما در رسانه‌های شخصی خود در تلفن همراه سعی کنید موفق باشید و خوش بدرخشید.»

پرور درباره آشنایی با ماه چهره خلیلی گفت: «سر یک تئاتر در سال ۹۲ یا ۹۳ بود که با خانم ماه چهره خلیلی آشنا شدم. آدمی بود که عمق زندگی‌اش زیاد بود و عمق زندگی اطرافیانش را هم زیاد می‌کرد. فوت ماه چهره خلیلی در این عمر ۴۷ ساله یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی من بود. اما با مرور زمان هر دردی کمی التیام پیدا می کند.»

بازیگر فیلم «بوتاکس» درباره شروع بازیگری توضیح داد: «برای نوشتن به دانشگاه رفتم و ادبیات نمایشی خواندم اما واحدهای پایه بازیگری را داشتیم و در آن واحدها خیلی تشویق شدم و از طرف تئاترهای دانشجویی برای بازی دعوت شدم. آن موقع فکر کردم بازیگری راحت تر از نویسندگی است، شاید هم استعداد ذاتی بود و شاید خیلی تخصصی خودمان را محک نمی‌زدیم.»

این هنرمند که جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره‌ی تورینو سینه فست ایتالیا را برای بازی در فیلم «بوتاکس» دریافت کرده است، درباره این فیلم گفت: «فیلم «بوتاکس» به نویسندگی کاوه مظاهری و سپینود ناجیان و گارگردانی کاوه مظاهری تجربه خیلی شیرینی بود؛ خوشحالم هم در جشنواره بین المللی فجر هم در جشنواره های خارجی خوش درخشیده است. برای ماهایی که در کمدی شناخته شده‌ایم سخت تر است که مخاطب را مجبور کنیم در نقش جدی ما را قبول کند و تلاش بیشتری می‌خواهد. از اینکه این تلاش به نتیجه رسید خوشحالم. گاهی موقعیت‌ها و شانس هایی پیش می آید که دست خداست و «بوتاکس» برای من اینطور بود.»

او شرایط این روزهایش را در سایه کرونا و مرگ های پی در پی  اینگونه شرح داد: «به نظرم توازنِ اتفاقات خوب و بد بهم خورده است. من خودم آدم انرژی مثبتی بودم و اصولا بدبین نیستم ولی خب واقعا در این روزها حفظ روحیه سخت است و رویاپردازی نسبت به آینده را هم که دیگر سمتش نمی‌روم. وقتی شب می‌روم به رختخواب می گویم خداراشکر یک روز دیگر گذشته اما قبلا وقتی چشمم را باز می‌کردم می گفتم خدارا شکر یک روز دیگر آغاز شد. این جابه جایی شکرانه جابه جایی بزرگی است. امیدوارم این شرایط موقتی باشد و دوباره بتوانیم حال خوش را تجربه کنیم.»

پرور در پایان درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: «الان برای تلویزیون «کلبه عموپورنگ» را دارم و یک سریال برای پلتفرم‌های خانگی در حوزه کودک دارم که فعلا توضیح بیشتری درباره‌اش نباید بدهم.»

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *