فیلم نت نیوز
0

سوفی ترنر در سریال «راه پله»

سوفی ترنر

سوفی ترنر به تیم بازیگران سریال جدید اچ بی او به نام «راه پله» پیوست.

این سریال هشت قسمتی بر اساس گزارش‌ها، کتاب‌ها و مستندی به همین نام ساخته می‌شود در باره مردی به نام مایکل پترسون که در سال 2001 متهم به قتل همسرش، کاتلین شد.
این مرد مدعی شد که همسرش بعد از افتادن از راه پله مرده در حالیکه پلیس اعتقاد داشت که او همسرش را کشته و سپس صحنه سازی کرده است تا حادثه به نظر برسد.
سوفی ترنر در این سریال نقش مارگارت رتلیف، دخترخوانده خانواده را بازی می‌کند. ترنر شهرتش را برای بازی در نقش سانسا استارک در سریال «بازی تاج و تخت» به دست آورد و برای بهترین نقش مکمل زن نامزد جوایز امی شد. علاوه بر این او در مجموعه فیلم «مردان ایکس» نیز نقش جین گری را بعهده داشت.
سریال «راه پله» در ماه مارس برای پخش از شبکه اچ بی او انتخاب شد. آنتونیو کمپس و مگی کوهن نویسندگی و ساخت آن را بعهده دارند. کمپس همچنین قرار است شش قسمت از این هشت قسمت را کارگردانی کند. این سریال محصول مشترک اچ بی او و کمپانی آناپرنا است.
مستند سریالی «راه پله» در سال 2004 به کارگردانی ژان خاویر دو لستارد ساخته شد و در سال 2018 برای پخش در پلتفرم نتفلیکس قرار گرفت، اما سال گذشته اطلاعاتی به پرونده آقای پترسون اضافه شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *