فیلم نت نیوز
0

صحنه مورد علاقه تارانتینو چرا حذف شد؟

کوئنتین تارنتینو

کوئنتین تارانتینو فاش کرده که صحنه مورد علاقه‌اش در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در تدوین نهایی حذف شده است.

او در مصاحبه‌ای جدید گفته که صحنه مورد علاقه‌اش در فیلم قسمتی بود که ریک دالتون (لئوناردو دیکاپریو) و ترودی فراسر (جولیا باترز) یک مکالمه تلفنی احساسی داشتند، صحنه‌ای که از فیلم حذف شد.

تارانتیو در این باره گفت: «این قسمت مورد علاقه من در فیلمنامه بود و ایده خیلی خوبی هم بود. فکر کنم صحنه مورد علاقه لئوناردو هم بود. تنها صحنه‌ای بود که اشک در چشم ما حلقه زد. این تنها دفعه‌ای بود که در برداشت‌های این‌ صحنه‌ها یکی پس از دیگری، چشمان من اشک آلود شد. جولیا اما بعد از اتمام هر صحنه گریه می‌کرد. برای گرفتن این صحنه‌ها به خودمان افتخار می‌کردیم.»

باوجود علاقه تارانتینو به این قسمت، این صحنه از فیلم حذف شد. او در این باره توضیح داده: «وقتی صحنه‌های فیلم را کنار هم قرار دادیم، دیدیم اتفاقاتی که در فیلم در ماه اوت رخ می‌دهد، پایان‌بندی فیلم نیست. پرده سوم است. باید اینطور بهش نگاه می‌کردیم. برای همین بود که صحنه حذف شد. خود صحنه عالی بود. مشکل از اجرا نبود. ولی وقتی تدوین اولیه را انجام دادیم… فهمیدیم بخش ماه فوریه در فیلم با بخش مزرعه اسپان تمام می‌شود. نمی‌توانستیم برگردیم و این پایان آن بخش بود… بنابراین بعد از صحنه مزرعه باید بخش فوریه را تمام می‌کردیم و بعد می‌رفتیم و وارد بخش ماه اوت می‌شدیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *