فیلم نت نیوز
0

صدرنشینی و شکست همزمان «جوخه انتحاری» در گیشه

جوخه انتحاری

نسخه جدید «جوخه انتحاری» به کارگردانی جیمز گان هرچند با ۲۶.۵ میلیون دلار صدرنشین باکس آفیس هفتگی آمریکای شمالی شد، اما ضعیف‌ترین افتتاحیه فیلمی از دنیایی ابرقهرمانی دی‌سی را به نام خود زد.

به گزارش ددلاین، شیوع سویه دلتای کرونا در آمریکا یکی از دلایل این فروش پایین است، اما کارشناسان گیشه می‌گویند امکان تماشای رایگان فیلم روی پلتفرم اچ‌بی‌او مکس برای نوجوانانی که اشتراک دارند، نفس این فیلم را در گیشه گرفت.

حتی به کارگیری جیمز گان که سری موفق «نگهبانان کهکشان» را برای مارول ساخته بود، نتوانست برند «جوخه انتحاری» را نجات دهد. این در حالی‌ست که منتقدان هم از فیلم گان استقبال کرده‌اند.

نسخه قبلی «جوخه انتحاری» به کارگردانی دیوید آیر که قبل از دوران کرونا اکران شد، در گیشه آمریکا شکست خورد و منتقدان هم امتیاز پایینی به فیلم دادند. با این حال فروش خارج از آمریکا فیلم آير را نجات داده بود.

فیلم فانتزی و ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل» با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت هم در هفته دوم اکران افت ۵۵ درصدی فروش را تجربه کرد و این هفته ۱۵.۷ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

فیلم ترسناک «پیر» ساخته ام نایت شیامالان هم در این آخر هفته ۳.۱ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش داخلی‌اش به ۳۸.۵ میلیون دلار رسید و بالاتر از «بیوه سیاه» ایستاد که در سه روز آخر هفته ۴ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

«استیل‌واتر» درامی که بعد از نمایش در جشنواره کن با بازی مت دیمن اکران شده، این هفته ۲.۸ میلیون دلار فروخت و مجموع درآمدش از باکس آفیس آمریکا را بعد از ده روز به ۱۰ میلیون دلار رساند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *