فیلم نت نیوز
0

عیاری: «۸۷ متر» بعد از اربعین پخش می‌شود

سریال ۸۷ متر

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» ساخته کیانوش عیاری که قرار بود مردادماه به آنتن برسد، سرانجام یک هفته بعد از اربعین از شبکه یک پخش می‌شود.

کیانوش عیاری به ایرنا خبر داده که این سریال یک هفته بعد از اربعین از شبکه یک پخش می‌شود. حدود یک ماه پیش شبکه یک تیزر این سریال را پخش کرد و خبر داد که به زودی ۸۷ متر تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.

این فیلمساز در پاسخ به سوالی درباره دلایل پخش نشدن سریال در موعد مقرر توضیح داد: «قرار بود سریال از هشتم مرداد ماه پخش شود، ولی شاید مدیران تلویزیون دیده‌اند که آن زمان مناسب نیست و خواسته‌اند در زمان مناسب‌تری پخش شود.»

داستان سریال ۸۷ متر به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت یک منزل برمی گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *