فیلم نت نیوز
0

فصل سوم «روزگار جوانی» در آستانه مرحله جدید

روزگار جوانی

فصل سوم مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» که این روزها در حال تصویربرداری است، مراحل پایانی ضبط خود در تهران را سپری می کند.

تاکنون بیش از ۸۵ درصد از سریال «روزگار جوانی» ضبط شده و تا ۲۰ تیر همه سکانس‌های تهران به پایان خواهد رسید.

تولید مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» درگروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی از بهمن ماه ۹۹ شروع شده و قرار است در ۳۰ قسمت روی آنتن برود.

لوکیشن های جدید این مجموعه قهوه خانه بین راهی، شرکت، اتاق ملاقات زندان، مسجد و خیریه، تصادف بین جاده‌ای و آتش سوزی مینی بوس هستند که پس از ضبط سکانس های مورد نظر عوامل این مجموعه برای ضبط بخش های پایانی راهی شمال کشور خواهند شد.

محسن توکلی ۱۵ قسمت این سریال را تدوین اولیه کرده است و همزمان با ضبط ادامه این مجموعه، قسمت‌های بعدی را نیز روی میز تدوین خواهد برد.

بیوک میرزایی، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیرمسعود واعظ و عیسی حسینی از جمله بازیگران «روزگار جوانی» هستند که با همراهی بازیگران مهمان مثل رسول نجفیان، زهرا داودنژاد، لاله صبوری، سیاوش چراغی پور، محمودرضا قدیریان، سولماز حصاری و فرشته آلوسی داستان این سریال را روایت می کنند.

فصل اول «روزگار جوانی» سال ۱۳۷۷ به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال ۱۳۷۸ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *