فیلم نت نیوز
0

فیلم ترسناک شیامالان گیشه را فتح کرد

باکس آفیس

فیلم ترسناک «پیر» ساخته ام نایت شیامالان در رقابت با دو فیلم دیگر گوی سبقت را ربود و با ۱۶.۵ میلیون دلار در صدر جدول باکس آفیس این هفته در آمریکای شمالی ایستاد.

به گزارش ورایتی، در حالی که شیوع کرونا در آمریکا بار دیگر اوج گرفته و در لس آنجلس به عنوان بزرگ‌ترین مرکز سینماروهای ایالات متحده استفاده از ماسک دوباره اجباری شده، ساخته جدید کارگردان فیلم‌های «حس ششم» و «نشانه‌ها» توانست با غلبه بر «ترافیک فضایی: میراث جدید» و «چشم‌های مار» پرفروش‌ترین فیلم هفته شود.

«پیر» در بازار بین‌المللی هم ۶.۵ میلیون دلار از اکران در ۲۳ کشور به دست آورد. این ضعیف‌ترین افتتاحیه برای فیلم‌های شیامالان است اما برای فیلمی که با ۱۸ میلیون دلار ساخته شده، رقم بدی هم نیست.

ظهور واریانت دلتای ویروس کووید ۱۹ این هفته بر آمار فروش تاثیرگذار بود و «چشم‌های مار» دیگر فیلم جدید اکران شده در ۳۲۵۱ سینما ۱۳.۳ میلیون دلار فروخت. این برای فیلمی که ۸۸ میلیون دلار بودجه ساختش بوده، شروعی ناامید کننده است.

غافلگیری دیگر سقوط قسمت جدید «ترافیک فضایی» با بازی لبران جیمز بود که در دومین هفته اکران فقط ۹.۵ میلیون دلار فروخت و چهارم شد.

«بیوه سیاه» محصول مارول هم ۱۱.۶ میلیون دلار به درآمدش از گیشه آمریکا و کانادا افزود و در مقام سوم قرار گرفت. این فیلم در آمریکای شمالی تا به حال ۱۵۴ میلیون دلار فروخته است.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *