فیلم نت نیوز
0

«قصیده گاو سفید» در بخش مسابقه جشنواره زوریخ

قصیده گاو سفید

فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم در دهمین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم زوریخ سوییس به روی پرده خواهد رفت.

این تنها فیلم ایرانی حاضر در بخش مسابقه امسال جشنواره فیلم زوریخ خواهد بود که با سیزده فیلم دیگر برای دریافت جایزه چشم طلایی این جشنواره رقابت خواهد کرد.

دو فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی و «جاده خاکی» ساخته پناه پناهی هم در بخش خارج از مسابقه این جشنواره به نمایش در خواهند آمد.

نمایش‌های سراسری و گسترده فیلم «قصیده گاو سفید» به زودی و در سطح جهانی و توسط بیش از بیست پخش‌کننده بین‌المللی آغاز خواهد شد و اطلاع رسانی در مورد این اکران‌ها به زودی صورت خواهد گرفت.

این فیلم تاکنون در جشنواره‌هایی مثل ترایبکا، کارلوویواری، ادینبورو، ملبورن و… به نمایش درآمده و به زودی در جشنواره‌های دیگر جهانی به روی پرده خواهد رفت.

مریم مقدم، علیرضا ثانی فر، آوین پوررئوفی، فرید قبادی، لیلی فرهادپور، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی و پوریا رحیمی‌سام بازیگران این فیلم هستند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *