فیلم نت نیوز
0

مجموعه «احضار» در صدر فروش فیلم‌های ترسناک جهان

احضار

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که فروش مجموعه فیلم های دنیای سینمایی «احضار» از مرز دو میلیارد دلار عبور کرده است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، با فروش ۱۹۶ میلیون دلاری «احضار: شیطان وادارم کرد»، جدیدترین قسمت از سری فیلم های ترسناک «احضار» در گیشه جهانی، مجموعه فروش این سری فیلم به بیش از دو میلیارد دلار رسید.

فیلم های «احضار» ساخته «جیمز وان» که «پیتر سافران» نیز تهیه کنندگی آنها را بر عهده دارد در حالی به عنوان پرفروش ترین مجموعه فیلم ترسناک تاریخ سینما دست یافته که قسمت جدید این فیلم هنوز در ژاپن، هند و تایلند اکران خود را آغاز نکرده است.

تمام هفت فیلمی که تاکنون در مجموعه «احضار» به سینما آمده است در فهرست ۲۵ فیلم پرفروش ترسناک تاریخ سینما حضور دارند و چهار قسمت از این سری فیلم نیز عنوان اول تا چهارم این فهرست را به خود اختصاص داده اند.

«راهبه» محصول سال ۲۰۱۸ با ۳۶۶ میلیون دلار، «احضار ۲» با ۳۲۱ میلیون دلار، «احضار» با ۳۲۰ میلیون دلار، «آنابل: آفرینش» با ۳۰۶ میلیون دلار، «آنابل» با ۲۵۷ میلیون دلار و «آنابل به خانه می آید» با ۲۳۱ میلیون دلار به ترتیب پرفروش ترین فیلم های سری فیلم های ترسناک «احضار» هستند که قبل از قسمت جدید «احضار: شیطان مرا وادار کرد» به سینما آمده اند.

بیشتر داستان‌های فیلم‌های ساخته شده در این دنیای سینمایی «احضار» درباره تحقیقات یک زوج به نام «اد» و «لورن وارن» بر روی موضع هوایی چون جن‌گیری، نفرین‌ها، جادوی سیاه، طلسم و… است.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *