فیلم نت نیوز
0

مجید مجیدی: کاندیداها با حرف‌های‌شان در مناظره‌ها به ملت خیانت کردند!

مجید مجیدی

مجید مجیدی در گفت‌وگویی بلند با روزنامه اعتماد که همزمان با اکران فیلم «خورشید» منتشر شده، از مباحث مطرح شده در مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری به تندی انتقاد کرده است.

او در بخشی از این گفت‌وگو درباره مناظره‌های هفت نامزد انتخابات گفته است: «افسردگی می‌گرفتم مناظره‌ها را می‌دیدم. با خودم می‌گفتم شما که مسوولان تراز اول کشور هستید این‌گونه همدیگر را افشا می‌کنید چه توقعی از مردم داریم؟ همه دزد هستند و همه ناتوان بودند. دوست داشتم از تک تک آقایان بپرسم یعنی واقعا این جایگاه آنقدر ارزش دارد که یک ملت را تخریب و ارزش کشور را نابود و هشتاد میلیون مردم را ناامید می‌کنید؟ فقط برای اینکه قدرت را در دست بگیرید حاضرید همه‌چیز را خراب کنید.»

شخصیت‌های اصلی فیلم «خورشید» کودکان کار هستند و مجیدی در بخش دیگری از این مصاحبه برخی مسئولان جمهوری را خطاب قرار داده: «آقایی که شما بچه خودتان را به غرب فرستادید و همه شما آقایان که بچه‌های شما ایران نیستند؛ شما اصلا به بچه‌های کار فکر می‌کنید؟ حداقل کمی با مسوولیت حرف بزنید. آقایان تخریب کردن که کاری ندارد. همه می‌گویند ما به فکر مردم هستیم ولی مردم را گروگان می‌گیرند برای رای گرفتن. آقایان با این حرف‌ها در مناظره‌ها از دم به مردم و ملت خیانت کردند.»

کارگردان فیلم‌های «بچه‌های آسمان» و «رنگ خدا» همچنین جمله‌ای درباره یکی از نهادهای انقلابی گفته است: «بنیاد مستضعفان روی دریای ثروت خوابیده؛ سوال من این است شما برای مردم چه می‌کنید؟»

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *