فیلم نت نیوز
0

مس میکلسن و دردسرهای جانشین جانی دپ بودن

مس میکلسن

مس میکلسن می‌خواهد درباره بازی به جای جانی دپ در فیلم «جانوران شگفت انگیز» با او صحبت کند. این بازیگر 55 ساله دانمارکی بعد از آن که نقش گلرت گریندل‌والد در مجموعه «جانوران شگفت‌انگیز» از دپ گرفته شد، به عنوان بازیگر جایگزین انتخاب شد. جانی دپ به بدرفتاری و خشونت فیزیکی علیه امبر هرد همسر سابقش متهم بود و از روزنامه سان به دلیل انتشار گزارش در این باره شکایت کرد اما دادگاه حق را به او نداد.ژ

میکلسن درباره حضورش به جای جانی دپ گفته است: «مطمئنا آنها فیلم را می‌سازند و مشخص است که او دیگر بازی نخواهد کرد. من در این دعوا هیچ طرفی نیستم و نمی‌دانم در زندگی شخصی او چه اتفاقی رخ داده و نمی‌دانم منصفانه است که او شغلش را از دست بدهد یا نه. فقط می‌دانم که پروژه ادامه دارد و دوست دارم اگر فرصتش پیش بیاید، با او دراین باره حرف بزنم.»

بازیگر فیلم «یک دور دیگر» در ادامه گفت: «سازندگان فیلم با من تماس گرفتند و عجله داشتند. فیلمنامه را دوست داشتم و قبول کردم. می‌دانم که (این نقش) برای خیلی از بینندگان جنجالی بود اما فقط مدلی است که یک بار بازی شده است.»

مس میکلسن تصمیم دارد مدل خودش نقش گریندل‌والد را بازی کند و فکر می‌کند تقلید از بازی جانی دپ به نوعی خودکشی خلاقانه است.
او در این مصاحبه گفت: «نمی‌خواهم مدلی که زمانی جانی دپ بود بازی کنم. فکر می‌کنم او استاد بازیگری است و تقلید از او یک خودکشی خلاقانه خواهد بود. باید مدل خودم را برای بازی پیدا کنم و پلی باشم بین آنچه که او بازی کرده است. کار من دشوار خواهد بود و کمی متفاوت خواهد شد، اما برای فهمیدنش باید تا سال آینده و اکران فیلم صبر کنیم.»

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *