فیلم نت نیوز
0

نظر کیانوش عیاری درباره رونق گرفتن شبکه نمایش خانگی

کیانوش عیاری

کیانوش عیاری کارگردان سرشناس که سریال «۸۷ متر» را آماده پخش از تلویزیون دارد، تحولات اخیر در شبکه نمایش خانگی را خوب می‌داند و می‌گوید قصد ساخت فیلم جدید دارد.

او درباره آثاری که در شبکه نمایش خانگی توسط کارگردانان سینما و تلویزیون ساخته می‌شوند و این‌که آیا تمایلی به ساخت مجموعه برای پلتفرم‌ها دارد، به ایسنا گفته: «من شناخت چندانی از شبکه‌های نمایش خانگی ندارم اما فکر می‌کنم یک‌سری اتفاقاتی در حال افتادن است و این خوب است. راجع به خودم هم نمی‌دانم چون من دنبال این هستم که فیلم سینمایی بسازم. از سال ۹۵ فیلم نساخته‌ام.»

عیاری درباره وضعیت تولید فیلم و سریال هم نعتقد است: «متاسفانه الان سینما در رکود است. به همین دلیل افرادی که می‌خواهند زندگی و کار کنند، به سمت این مدیوم‌ها می‌روند و کار انجام می‌دهند. ایرادی هم ندارد، اگر مردم خوش‌شان بیاید، چه فرقی دارد که در سالن سینما کاری را ببینند یا صفحه تلویزیون خانه‌شان. چه در یک قسمت دو ساعته ببینند و چه در ۵۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای؛ مهم رضایت تماشاگر است.»

چرا «۸۷ متر» پخش نشد؟

کیانوش عیاری که این روزها درگیر رساندن «۸۷ متر» به آنتن تلویزیون است، درباره آماده شدن این سریال توضیح داد: «اگر کار از دو هفته پیش هم روی آنتن می‌رفت، ما آن را می‌رساندیم اما در حال حاضر یک‌سری کارهایی است که انجام می‌دهیم. نگرانی شبکه یک از این بابت بود که در میانه راه یک قسمت آماده نباشد و این نگرانی، تلویزیون را به این تصمیم واداشت که سریال دیگری به نام «افرا» را روی آنتن ببرد.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *