فیلم نت نیوز
۰

«هرج و مرج فضایی: میراث جدید» فیلم «بیوه سیاه» را در ردیف دوم قرار داد

باکس آفیس

«هرج و مرج فضایی: میراث جدید» با بازی لبران جیمز (بازیکن حرفه‌ای بسکتبال آمریکا) در کنار شخصیت انیمیشنی لونی تون در افتتاحیه آخر هفته خود در آمریکای شمالی توانست به مبلغی در حدود ۶/۳۱ میلیون دلار در گیشه دست پیدا کند. این رقم درواقع از پیش بینی سازندگان آن در کمپانی برادران وارنر بسیار فراتر بود. این فیلم در نزدیک به چهار هزار سینما در آمریکا اکران شده است. با وجود امتیاز پایین قسمت اول آن در سایت روتن تومیتو، باز هم علاقمندان به سینما تصمیم گرفتند این فیلم را در سینما ببینند.

فروش این رقم در گیشه نشان دهنده تلاش تیم بازاریابی این کمپانی است. این فیلم دنباله‌ای بود بر فیلم «حرج ومرج فضای» محصول ۱۹۹۶ با بازی مایکل جردن. «هرج و مرج فضایی: میراث جدید» هم زمان با اکران در شبکه اچ بی او مکس، بدون هزینه اضافه، برای مشترکان این شبکه در دسترس است.

فیلم ابر قهرمانی «بیوه سیاه» با فروش ۲۶ میلیون دلار در هفته دوم اکران، در ردیف دوم باکس آفیس قرار دارد. فیلمی با بازی اسکارلت جوهانسون که هم در سینماها و هم در شبکه دیزنی پلاس قابل دیدن است. این فیلم تا کنون به فروش کلی ۲۶۴ میلیون دلار در گیشه جهانی رسیده است. علاقمندان به دیدن این فیلم همچنان می توانند با پرداخت ۳۰ دلار آن را در شبکه دیزنی پلاس ببینند.

فروش کلی فیلم‌ها در این آخر هفته معادل ۶۴ میلیون دلار بود که دو فیلم «هرج و مرج فضایی ۲» و «بیوه سیاه» بیشترین سهم را داشتند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر