فیلم نت نیوز
0

«گاندو ۲» چرا دوباره و ناگهانی روی آنتن رفت؟

سریال گاندو

در حالی که پخش فصل دوم سریال جاسوسی «گاندو» فروردین امسال نیمه‌کاره ماند، شبکه سه بار دیگر این سریال جنجالی را روی آنتن برده و ظاهرا این بار قرار است تا آخر پخش شود.
روزنامه خراسان گمانه‌زنی کرده که احتمالا پخش «گاندو ۲» به آغاز دولت جدید ربط دارد. این روزنامه نوشته است: «گاندوی نوروزی در حالی تمام شد که حواشی آن در فضای مجازی، این تصور عمومی را به وجود آورد که انگار «گاندو» با فشار دولت از آنتن کنار رفته است. اظهارنظر مجتبی امینی تهیه‌کننده هم که ادامه پخش این سریال را به پس از انتخابات ریاست جمهوری موکول کرد، بر این تصور دامن زد. در حالی که به زودی مشخص شد نیمی از «گاندو» هنوز تولید نشده و این سریال در حالی که ناقص بوده، به کنداکتور رسیده است. در انتهای قسمت ۱۳ فصل دوم «گاندو» نیز تیزری کوتاه با زیرنویس «آن چه در فصل بعدی گاندو خواهید دید» روی آنتن رفت و این تصور را به وجود آورد که باقی «گاندو» در قالب فصل سوم پخش خواهد شد. با وجود این «گاندو» در حالی به آنتن بازگشته که عنوان «فصل دوم» را یدک می‌کشد. جالب آن که پس از تکرار 13 قسمت اول، باقی «گاندو ۲» پس از آغاز به کار دولت جدید پخش خواهد شد.»
در ادامه این مطلب آمده است: «سریال «گاندو» در حالی از قسمت نخست به پخش رسیده و قرار است همه ۴۰ قسمت آن کامل روی آنتن برود که پیش از این چنین اتفاقی برای یک سریال تلویزیونی رسانه ملی سابقه نداشت؛ این که یک سریال به صورت ناقص پخش شود و وقتی چند ماه بعد کامل شد، دوباره از اول پخش شود! شبکه سه می‌توانست در روزهای پیش از آغاز قسمت‌های جدید سریال، خلاصه‌ای از قسمت‌های نوروزی را پخش کند، اما تصمیم دیگری گرفت و این مجموعه را از ابتدا روی آنتن برد. با این تصمیم، ۱۳ قسمت نخست «گاندو ۲» در کمتر از چهار ماه دو بار از شبکه سه سیما پخش شده است.»

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *