فیلم نت نیوز
0

کاپولا: حاضرم خودم ۱۰۰ میلیون دلار خرج «مگالوپلیس» کنم

فرانسسیس فورد کاپولا

فرانسیس فورد کاپولا کارگردان سرشناس سه‌گانه «پدرخوانده» می‌گوید برای به تولید رسیدن پروژه بزرگ «مگالوپلیس» خاضر است صد میلیون دلار از سرمایه شخصی خود هزینه کند.

کاپولا فیلمنامه این فیلم علمی-تخیلی را در دهه ۱۹۸۰ نوشته اما هیچوقت امکان ساخت آن به دلایل مختلف فراهم نشده است.

او قرار بود اوایل دهه اول قرن ۲۱ این فیلم را مقابل دوربین ببرد اما وقوع حملات یازده سپتامبر، تولید این فیلم را متوقف کرد و حالا پس از حدود ۲۰ سال، «کاپولا» اعلام کرده، حتی حاضر است به صورت شخصی ۱۰۰ میلیون دلار برای ساخت فیلم علمی تخیلی «مگالوپلیس» هزینه کند.

«کاپولا» همچنین اعلام کرده با بازیگرانی چون اسکار آیزاک، فارست ویتاکر، کیت بلانشت و جان وویت برای بازی در فیلم جدیدش مذاکره کرده و زندیا، میشل فایفر و جسیکا لنگ دیگر بازیگرانی هستند که در پی حضور آنها در فیلم است.

جیمز کان که برای بازی در نقش سانی کورلئونه در فیلم «پدرخوانده ۱» به شهرت جهانی دست یافت، نیز دیگر بازیگر فیلم «مگالوپلیس» خواهد بود که کاپولا امیدوار است پائیز ۲۰۲۲ مقابل دوربین برد.

«مگالوپیس» که قرار است به شکل فیلم‌های حماسی رومی چون «بن هور»ساخته شود، روایتی است از رویارویی یک نجیب زاده به نام کاتلین (با حضور اسکار آیزاک) و سیسرون سیاستمدار روم که فارست ویتاکر بازیگر برنده اسکار، ایفاگر نقش آن خواهد بود.

البته داستان این فیلم در شهر رم معاصر روی می دهد و در واقع داستانی است از روم باستان که در دوران معاصر روایت می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *