فیلم نت نیوز
0

کرونا فیلمبرداری فیلم راسل کرو را تعطیل کرد

راسل کرو

فیلمبرداری فیلم راسل کرو بازیگر برنده اسکار به دلیل مثبت شدن تست کووید یکی از عوامل متوقف شد. او این خبر را در توییتر خود اعلام کرد.

این چهره سرشناس که کارگردان و بازیگر فیلم «پوکر فیس» است، در یک رشته توییت این خبر را اعلام کرد و گفت تولید این فیلم در استرالیا در حالی متوقف شد که تنها شش روز به پایان فیلمبرداری مانده بود. همه عوامل این فیلم در حال حاضر در قرنطینه هستند.

کرو در حساب کاربری خود نوشت: «متاسفانه شش روز به پایان فیلمبرداری مانده بود که تست یکی از عوامل مثبت شد و شاید نتیجه تست سایر افراد نیز مثبت شود. برای حفظ سلامت عوامل٬ بازیگران و جامعه تولید فعلا متوقف شده است و افراد برای بررسی بیشتر قرنطینه شده‌اند. در طول یازده ماه گذشته پروتکل‌ها را رعایت کردیم و افراد سه بار در هفته تست دادند.»

او در ادامه گفت عوامل در روند تولید موارد را رعایت می‌کردند و ماسک می‌زدند و آنها را سخت کوش و متعهد به کار تیمی توصیف کرد.

او در ادامه گفت: «ما همچنین نگران جامعه هستیم که درگیر این مشکل هستند. امیدوارم این وضعیت بهتر شود و بتوانیم کار را از سر بگیریم.»

فیلم «پوکر فیس» در استودیو فاکس و منطقه‌ای حوالی سیدنی تولید می‌شود که از ماه ژوئن گذشته قرنطینه بوده است.

راسل کرو دراین فیلم نقش میلیونری به نام جیک را ایفا می‌کند که دوستان کودکی خود را برای بازی پوکر دعوت می‌کند. لیام همسورث، السا پاتاکی و رزا نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *