فیلم نت نیوز
0

کریستن استوارت: نمی‌توانم به پرنسس دایانا فکر نکنم

کریستین استوارت

کریستن استوارت می‌گوید از زمانی که برای ایفای نقش پرنسس دایانا انتخاب شده، نمی‌تواند به این شخصیت خبرساز فکر نکند.
این بازیگر 31 ساله قرار است نقش پرنسس ولز را که در سال 1997 در یک تصادف رانندگی کشته شد، در فیلم «اسپنسر» بازی کند و برای این نقش مشغول تحقیق است و حتی با صدای پرنسس دایانا به خواب می‌رود.
استوارت در این باره گفت: «شناخت پرنسس دایانا تجربه بسیار دلنشینی است. او برای من خیلی مهم است اما همه چیز برایم جدید است چونکه من متولد لس‌آنجلس هستم و در انگلستان بزرگ نشده‌ام. پیش از این او در ذهنم جای نداشت به این دلیل که خیلی دور از او زندگی می‌کردم. حالا اما نمی‌توانم به او فکر نکنم. همیشه فکر می‌کنم اگر حالا بود درباره اتفاق‌های امروزه در دنیا چه فکری می‌کرد.»
بازیگر سری فیلم‌های « گرگ و میش» همچنین گفت: «صادقانه بگویم همه ویدئوها و مصاحبه‌های او و هر چیزی که مربوط به او باشد را دیده و شنیده‌ام، حتی با آنها به خواب می‌روم.»
او همچنین گفته دچار احساس شادی و اندوه همزمان می‌شود ، چرا که می‌داند چه اتفاقی برای پرنسس افتاده و چه پتانسیلی از دست رفته است: «من تازه به اواسط این سریال رسیدم و مطمئن هستم که پرنسس دایانا بزرگ می‌شود و در طول داستان به سنی می‌رسد که من قرار است نقشش را ایفا کنم. دقیقا جایی که سریال تاج تمام می‌شود. خوش شانس هستم که فیلم و سریال با هم تلاقی پیدا نمی‌کنند.»
اما کورین نقش پرنسس دایانا را در سریال «تاج» ایفا می‌کند، استوارت درباره او گفت: «اما از پس این نقش برآمده است، او باید به خودش افتخار کند چرا که بازی او بسیار تاثیرگذار است.»

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *