فیلم نت نیوز
0

کریستوفر نولان پس از 19 سال از برادران وارنر جدا شد

کریستوفر نولان

کریستفر نولان پس از ۱۹ سال رسماً از استودیوی برادران وارنر جدا شد و فیلم بعدی‌اش را برای یونیورسال می‌سازد.

پیش‌تر گزارش شده بود که فیلم بعدی این کارگردان یک درام بیوگرافیکال در مورد «جی. رابرت اوپنهایمر» و در خلال سال‌های جنگ جهانی دوم است. سایت ددلاین جدایی نولان از وارنرها را تأیید کرده و می‌نویسد این پروژه را یونیورسال پیکچرز پخش می‌کند.

نولان از «بی‌خوابی»  در سال ۲۰۰۲ تا «تنت» در سال ۲۰۲۰ با برادران وارنر همکاری کرد. پرفروش‌ترین فیلم‌های او در این استودیو سه‌گانه «شوالیه تاریکی» بودند. «شوالیه تاریکی»  و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» بیش از ۱ میلیارد دلار برای وارنرها فروختند.

در این گزارش آمده است: «منابع می‌گویند این فیلم حالا چراغ سبز گرفته و تولیدش از سه ماه اول سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. وقتی که چند روز پیش گزارش شد که استودیوهای دیگری به دنبال خریداری این پروژه‌اند، گفته می‌شد که کیلین مورفی همکار قدیمی نولان یکی از گزینه‌های بازی در نقش اول فیلم است. این احتمال همچنان وجود دارد اما هنوز انتخاب هیچ بازیگری قطعی نشده است.»

به دنبال تصمیم جنجالی برادران وارنر برای پخش همه فیلم‌هایش در سال ۲۰۲۱ از اچ‌بی‌او مکس به مدت ۳۱ روز همزمان با نمایش در سالن‌های سینما، بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که رابطه این فیلمساز با استودیو تیره و تار شده باشد.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *