فیلم نت نیوز
0

کمدی «مرد آزاد» کرونا را مغلوب کرد

فیلم مرد آزاد

کمدی جدید «مرد آزاد» با فروش ۲۸.۴ میلیون دلاری توانست موفقیتی فراتر از پیش‌بینی‌ها کسب کند و پرفروش ترین فیلم هفته سینمای آمریکا شود.

به گزارش ورایتی، فیلم کمدی «مرد آزاد» با بازی رایان رینولدز با وجود شیوع دوباره کرونا در آمریکا افتتاحیه موفقی داشت و توانست عملکردی فراتر از انتظارات به ثبت برساند و با ۲۸.۴ میلیون دلار به صدر جدول هفتگی پرفروش های گیشه آمریکای شمالی راه یابد.

این فیلم محصول دیزنی که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده، در هفته نخست اکران در ۲۲.۵ میلیون دلار هم در سینماهای سایر کشورها فروخت تا فروش آغازین جهانی خود را به رقم ۵۱ میلیون دلار برساند.

«مرد آزاد» به کارگردانی شاون لوی از معدود آثاری است که در دوران همه گیری ویروس کرونا تنها در سینما اکران می شود و بطور همزمان در سامانه های نمایش آنلاین نیز عرضه نشده است. بسیاری از فیلم های پرفروش چند مدت اخیر مانند «بیوه سیاه» و «جوخه انتحار» همزمان با سینما به صورت آنلاین نیز اکران شدند.

تایکا وایتیتی و جو کری در کنار رایان رینولدز در این فیلم بازی کرده اند که توانسته نمره بسیار خوب A را از مخاطبان دریافت کند و همچنین تمجید منتقدان موجب شده این فیلم فرصت خوبی برای فروش خوب در گیشه سینما داشته باشد.

پس از مارس ۲۰۲۰ و آغاز همه گیری ویروس کرونا، فیلم «بیوه سیاه» با ۸۰ میلیون دلار، پرفروش ترین فیلم سینمای آمریکا بوده است و پس از «سریع و خشن ۹» و «یک مکان آرم ۲» به ترتیب با ۷۰ و ۵۷ میلیون دلار در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *