فیلم نت نیوز
0

یک فیلم رمانتیک جدید با بازی ان هتوی

ان-هتوی

ان هتوی در فیلمی با اقتباس از رمان «ایده تو» بازی خواهد کرد. این رمان احساسی مشهور به قلم رابین لی نوشته شده و قرار است در استودیو آمازون تولید شود و بازیگر برنده اسکار نیز به تیم بازیگران پیوسته است.
این بازیگر 38 ساله قرار است نقش سوفی، زنی 40 ساله را ایفا کند که یک مادر مطلقه است و تلاش می‌کند با این واقعیت کنار بیاید که همسرش او را به خاطر یک زن جوان‌تر رها کرده. در این حین زندگی سوفی وقتی دچار تحول می‌شود که دختر 15 ساله‌اش را به سفر می‌برد و آنجا با رهبر 24 ساله یک گروه موسیقی آشنا می‌شود. بعد از داستان رمانتیک آنها آغاز می‌شود.
ان هتوی یکی از گران‌ترین بازیگران هالیوود است و در پیش از این گفته بود که از موفقیت خودش شگفت‌زده است.
بازیگر فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» در این باره گفت: «فکر نمی‌کردم اوضاع خوب پیش برود و من همچنان دوست دارم در این مسیر تا جایی که می‌توانم تلاش کنم. این موقعیت را دوست دارم و احساس خوش شانسی می‌کنم.»
این بازیگر درباره روند شغلی خود بسیار هیجان زده‌است و با وجود موفقیت همچنان تلاش می‌کند و در این باره گفت: «ایده اشتباهی داشتم و فکر می‌کردم زمانی که به جای درستی رسیدید می‌‌توانید از تلاش دست بکشید. فکر می‌کردم زمانی می‌رسد که می‌توانید بگویید عالی شد حالا می‌توان استراحت کنم و برنده شدم و فیلمم موفقیت آمیز بود، حالا همه به سمت من می‌آیند، اما این اتفاق نمی‌افتد. بعضی از مردم می‌گویند باید عاشق بازیگری بود چرا که کار دشواری است و فکر می‌کنم مردم در این باره چیزی نمی‌دانند.»

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *