فیلم نت نیوز
۰

۲۲ سال است با مهران مدیری رفیقم، دلخوری ندارم

ساعد هدایتی

ساعد هدایتی که بیشتر برای بازی در سریال‌های طنز مهران مدیری مانند «پاورچین»، «شب‌های برره» و «قهوه تلخ» شناخته می‌شود، در مصاحبه جدیدی گفته از این که از مدیری بابت حضور نداشتن در کارهای جدیدش دلخور نیست.

این بازیگر همچنین درباره کم‌کاری بعد از کرونا هم توضیحاتی داده. بخش‌هایی از گفت‌وگوی او با روزنامه خراسان را بخوانید:

– هر پروژه بیشتر از بیست تا سی بازیگر ندارد و با این همه هنرمند، ما در یاد کارگردان‌ها نمی‌مانیم. البته خیلی‌ها هم واقعا لطف دارند. بعد از شیوع کرونا چند فیلم و سریال مطرح بوده اما به خاطر سنم ترسیدم که کار قبول کنم. مثلا همین اواخر، سعید آقاخانی برای سریال «نون.خ» و آقای رسام برای سریال «بوتیمار» با من تماس گرفتند، اما من واقعا ترسیدم که کار را قبول کنم. چون در بحبوحه بحران کرونا هستیم. من هم سنم بالا رفته و هم دیابت دارم و ترسیدم که در این شلوغی‌ها برایم اتفاقی بیفتد. برای همین، کار را قبول نکردم.

– آقای مدیری به خاطر تعداد زیاد کارهایی که انجام می‌دهد، خیلی مشغول است. او هم می‌نویسد، هم کارگردانی و دکوپاژ و اجرا می‌کند و… بنابراین خیلی سرش شلوغ است و به سختی می‌توان او را دید. او این قدر مشغله‌های فراوانی دارد که فرصت نمی‌شود ۱۰ دقیقه با آرامش یک جا با آقای مدیری بنشینید و او را ببینید ولی ما با هم ارتباط تلفنی داریم. مثلا ۱۸ فروردین تولد آقای مدیری و دو روز بعد هم تولد من بود. ما در واتس آپ برای هم گل فرستادیم!

– یک بار در رسانه‌ای گفتم،هنوز دستمزد سریال «قهوه تلخ» و «شب‌های برره» را نگرفته‌ام ولی جوری تیتر زدند که انگار مهران مدیری مقصر است و من از او طلبکارم. در صورتی که مهران مدیری، کارگردان است و تهیه‌کننده پول ما را نمی‌دهد. من هنوز هم می‌گویم که پولم را از این سریال‌ها نگرفته‌ام ولی این به مهران مدیری ربطی ندارد.

– این که مهران مدیری در همه کارهایش باید من را شرکت دهد، یک ادعای خودپسندانه است وگرنه هر سریال و هر فیلمی بازیگر خاص خود را دارد. بعضی فکر می‌کنند ما یک تیم هستیم و باید در همه کارهای آقای مدیری باشیم ولی من در این ۲۲ سال که با آقای مدیری هستم هیچ‌گونه دلخوری نداشته‌ام. در آینده اگر در کارهای او باشم یا نباشم هیچ گلایه‌ای ندارم. ما رفیق هستیم. حتما لازم نیست که مدام دست‌مان در جیب همدیگر باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر